Hazardní hryNovinky2013 › Sazka mění logo a chystá mezinárodní loterii

Sazka mění logo a chystá mezinárodní loterii

28. 3. 2013. Společnost Sazka sázková kancelář se rozhodla prezentovat novou vizuální identitou. Změní se nejen letité firemní logo, ale i loga jejích hlavních produktů jako jsou Sportka či Šťastných 10. Společnost navíc hledá způsob, jak loterijní hry více zatraktivnit. Řešením má být vstup na mezinárodní trh, který by zajistil astronomické jackpoty známé z USA či velkých evropských zemí.

Nová loga

Změnu log, nebo přesněji řečeno celé vizuální identity, oznámila společnost Sazka na svých stránkách (zdroj a možnost si nová loga prohlédnout). Podle společnosti nemá být pouhým „přemalováním štítu“, ale závazkem k dalšímu rozvoji zábavné, inovativní a spolehlivé společnosti a také určitým završením či stabilizací předloňského insolvenčního řízení.

Dle stejné zprávy má od 1. dubna také dojít k prodloužení doby pro přijímání sázek, a to o jednu hodinu (až do 19 hod.) u Sportky a Euromilionů a o dvě hodiny (až do 20 hod.) u Šťastných deseti.

Mezinárodní loterie s tučnějšími jackpoty

Podle deníku E15 Sazka rovněž chystá vstup na mezinárodní scénu, který by měl vylepšit příjmy z číselných loterií a přinést dosud nevídané jackpoty v řádech stamilionů až miliard korun. K tomuto účelu by zřejmě vznikla zcela nová číselná hra. Proniknout na zahraniční trhy by mělo trvat minimálně rok. Případně se dá spekulovat o tom, že by se Sazka zapojila do některé nadnárodní loterie, jakými jsou třeba EuroMillions či Eurojackpot.

[Aktualizováno: dnes už je jasné, že si Sazka vybrala evropskou nadnárodní loterii Eurojackpot, do které se má zapojit od 4. října 2014. Zastoupí tak Česko a počet partnerských zemí se rozšíří na 17 (jakmile Slovensko získá povolení od ministerstva financí.]

Na novou loterii, bude-li, jsme zvědavi a určitě ji vyhodnotíme z pohledu pravděpodobnosti a dlouhodobé šance na výhru. Mezitím se můžete podívat, jak dopadly současné loterie nejen od Sazky, ale i konkurenční.

Mohlo by vás také zajímat:

Eurojackpot: kolik lidí využilo první příležitosti si vsadit a za kolik (7. 10. 2014)
Na kolik by přišla jistá výhrá ve Sportce po zdražení tiketu (4. 6. 2014)
Kolik by stála jistá výhra superjackpotu Sportky s prémií (31. 3. 2013)
Chtěli byste vyhrát obří jackpot v loterii? (29. 3. 2013)
Britská loterie: hledá se výherce 64 milionů liber, má na to několik hodin (4. 12. 2012)
Superjackpot Sportky s prémií – jak vyhrát, pravděpodobnost (3. 12. 2012)
Americká loterie: jackpot 587,5 milionu dolarů si rozdělí dva sázející (29. 11. 2012)
Přehled všech článků o loterii (rozcestník)

 
Copyright © 2007–2023 Jindřich Pavelka, Hazardní-Hry.eu – O webu | Reklama | Přístupnost | Podmínky používání | Mapa stránek | EN | FB