Hazardní hry › O webu Hazardní-Hry.eu

O webu Hazardní-Hry.eu

Webové stránky o hazardních hrách a sázení vznikly již v roce 2007. Jejich poslání by mohlo znít: „Pomáháme vám vyhrávat" s dodatkem „…a omezit zbytečné ztráty." Na stránkách naleznete nejen podrobné návody k jednotlivým hrám, ale také údaje o šanci na výhru či nejlepším způsobu sázení, opřeným o pravděpodobnost. Přitom nemusíte být zrovna matematikem, spousta výpočtů je ilustrována na jednoduchých příkladech.

Portál Hazardní-Hry.eu má za cíl plnit také funkci osvětovou. Hráči by měli být smířeni s tím, že kasina či sázkové kanceláře mají nad hráčem téměř vždy určitou výhodu. Někdy je zcela přijatelná, jindy méně. Neznamená to však, že byste nemohli vyhrát. Štěstí je vrtkavé, v dobrém i zlém. Naproti tomu stránky, které vám nabízí tipy a systémy, díky nimž zaručeně vyhrajete, je nutno považovat za nesolidní a je lépe se jím obloukem vyhnout – dříve, než to pocítí vaše peněženka. Stačí si položit logickou otázku, zdali by pak nějaká kasina vůbec existovala?…

Kategoricky jsou stránky rozděleny na hry ruletové, karetní a kostkové, ale věnují se také výherním automatům a kurzovému sázení.

Prosím o odkaz

Pokud tyto stránky považujete za užitečné nebo se vám prostě jen líbí a sami nějaké stránky vlastníte, můžete vyjádřit respekt autorovi webu a odměnit jej za jeho práci odkazem. Ceněno je rovněž sdílení stránek s přáteli na sociálních sítích. Kód pro přidání odkazu je:

<a href=“http://www.hazardni-hry.eu/“>Hazardní hry</a>

Máte-li raději grafické prvky, můžete použít pro odkaz na tyto stránky ikonku Favicon hazardni-hry.eu, kód je:

<a href=“http://www.hazardni-hry.eu/“><img src=“http://www.hazardni-hry.eu/_img/favicon.png“ alt=“Favicon hazardni-hry.eu“ width=“16“ height=“16“ style=“border:none“ /></a>

O autorovi

Autorem stránek a textů je Jindřich Pavelka, obdivovatel lidské vynalézavosti a fantazie – vlastností, které jsou u hazardních her uplatněny v plné míře. Současný líbivý grafický design stránkám vtiskl Radek Zahradníček.

Svět hazardních her a sázení je i přes určitá úskalí fascinující. Považte kolik různých her, sázek a systémů vzniklo. A jak ti, kteří si to dokázali spočítat, zjistili, že provozovat nějakou tu hru se jim vyplatí. Právě určitý matematický a pravděpodobnostní rozměr hraní mě vždy zajímal: „Jakou mám vlastně šanci na výhru?" K pochopení zákonitostí hraní, a k tvorbě článků na tomto webu, mi pomohlo i studium pravděpodobnosti. Přeji hodně štěstí nejen při hře!

Jindřich Pavelka, Webdesign by Henry

 
Copyright © 2007–2022 Jindřich Pavelka, Hazardní-Hry.eu – O webu | Reklama | Přístupnost | Podmínky používání | Mapa stránek | EN | FB